OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

WAMPUM

Poselství pro rodiče a děti oddílu Falco na listopad 2019


Sobota 7.12. Mikulášský jarmek ve Valašských Klobúkách – síla lidové tradice na každém kroku.

Odjezd přihlášených v 8 hodin od vlakového nádraží, děcka pouze v doprovodu rodičů. předpokládaný návrat ve 14 hodin tamtéž.

Účastnický poplatek: výděleční 100,- Kč, nevýděleční 50,- Kč. Ti, co pomáhali během roku na akcích ekocentra budou mít slevu.


Čtvrtek 19.prosince 2019Vánoční schůzka - poslední oddílová schůzka letošního roku spojená se zdobením vánočního stromečku pro zvířátka na zahradě ekocentra a vánočním programem.

Kdo můžete, přijďte už na 15 hodin, ozdobíme  stromeček pro ptáky na zahradě ekocentra. Lojové kouličky a jakýkékoliv dobroty pro ptáčky vítány.

Každý přineste 1 zabalený vyrobený dáreček, které se budou losovat tak, aby si každý ze schůzky něco odnesl. Stejně tak přineste každý nějaký mls na společný stůl.


Úterý 24.prosince – Štědrý den – Živý Betlém v Loučce

Krásná akce v parku v Loučce na Štědrý den v 10 hodin dopoledne. Je to na hodinku. Udělejte si čas a přijeďte s rodiči. Dvorští, Příleští, Smahelovic tu budou, Vašík, Julinka a Toník Lorenzovi s rodiči tradičně vystupují a je to moc hezké. Krásné naladění na Vánoce. Vřele doporučujeme !

 

  • Kdo máte zahradu, podívejte se na stránky: www.zivazahrada.cz Čeká vás tam spousta rad a tipů, jak přilákat ptáčky do zahrady a taky SOUTĚŽ a pozorování ptáků 20.-26.12. Pozorování nezapomeňte zapsat do svých deníčků.
  • PTAČÍ HODINKA – bude sice až 10.-12.1., ale na www.ptacihodinka.birdlife.cz najdete plno zajímavostí.


První oddílová schůzka v novém roce bude ve čtvrtek 9.ledna 2020 od 16 hodin


Kontakt na vedoucí:

                          Jitka 733651127, jitkadvorskavm@seznam.cz

                           Mirek: 728585009, mirek.dvorsky@ochranci.cz

Aktuality

12. 12. 2019

Mikulášský jarmek

archiv

Publikace

publikace_ZMOP.jpg
 

  

Děkujeme


Sledujte nás
 

TOPlist