OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Úvodní stránka » Aktuality » Nabídka knihy Miloslava Nevrlého

Milí přátelé ptáků,

přinášíme vám skvělou zprávu – ČSO se podařilo připravit do tisku zatím poslední knížku Miloslava Nevrlého, legendárního spisovatele (autora proslulých Karpatských her), ale také ornitologa a skauta. Peníze na tisk zajišťujeme mimo jiné i prostřednictvím kampaně na crowdfundingovém portálu HitHit, kde si každý zájemce může předplatit svůj výtisk, dle vašeho výběru i s podpisem či věnováním autora. Můžete si vybrat osobní odběr nebo zaslání poštou.

Knihu vydává ČSO společně se Společností  spolupracovníků Kroužkovací stanice Národního muzea. Jedná se o vzpomínky na mládí, kdy Miloslav Nevrlý propadl kouzlu ornitologie, díky níž objevil netušené a nádherné světy při toulkách přírodou a kroužkování ptáků. Tyto vzpomínky jsou ojedinělým svědectvím o české ornitologii na přelomu 40. a 50. let minulého století. Autor vzpomíná na několik intenzivně prožitých let v Praze, na výrobu kroužků v proslulé garáži Otty Kadlece na Maninách, na návštěvy ve Viničné ulici u docenta Waltera Černého, na ornitologické exkurze, na kterých mu Zdeněk Veselovský půjčoval holínky nebo na pobyty v terénní stanici u Velkého Tisého v době, kdy byl jejím správcem Jan Hanzák.

V knížce se objeví i dosud nepublikovaná sbírka Ptačích pranostik i ještě další překvapení. Předplaťte si svůj výtisk již nyní a pomozte tak knížce na svět. Předem děkujeme!

Odkaz na  projekt na HitHitu, včetně vysvětlujícího videa naleznete na :

https://www.hithit.com/cs/project/3936/vzpominky-miloslava-nevrleho

Pokud chcete knížce pomoci ještě více, rozešlete prosím tento odkaz komukoli, koho by knížka mohla potěšit, nejlépe i se svým osobním vzkazem a s prosbou o další šíření. Můžete využít jakékoli informace z tohoto emailu.  Vše podstatné a podrobné informace o knížce je pak přímo na stránce Hithitu https://www.hithit.com/cs/project/3936/vzpominky-miloslava-nevrleho

 

Mnohokrát děkujeme za pomoc při šíření povědomí o připravované knížce.

S přáním krásného podzimu

Alena Klvaňová a Lucie Hošková

Česká společnost ornitologická

paticka-mailu

Aktuality

archiv

Publikace

publikace_ObycejeNaValassku.jpg
 

  

Podpořte nás!


Sledujte nás
 

TOPlist