OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Úvodní stránka » Oddíl MOP Falco » SEZNAM PRO RODIČE

Letní tábor ochránců přírody Košárky 2018

Odjezd na tábor: v pátek 17. srpna 2018

Sraz ve 13,45 hod. u vlakového nádraží na odstavné ploše blíž ke Kauflandu., pojedeme autobusem Svoboda. Odjezd ve 14 hodin.

Příjezd z tábora - v sobotu 25.8. na vlakové nádraží asi v 12 hod.

Telefon na vedoucí: Jitka 733651127, Mirek 728585009

Ubytování: v podsadových stanech, nutný vlastní spacák, v srpnu bývá chladno, klidně přibalte i deku. Jako zázemí je lesácká chata. Postavíme si pro radost tři pravěké stany typu Zubřík.

Po skončení tábora budeme možná muset pomoci s rozebíráním stanů, takže bychom uvítali pomoc rodičů. Ale zatím to nevíme jistě. Případní pomocníci dejte vědět mejlem, ozvu se včas. /jitkadvorskavm@seznam.cz/

Pokud máte doma odstřižky kůží a ledajakých chlupatin, i umělých, na táboře to využijeme na ozdobení pravěkých oblečků.

S sebou:

- svačinu a pití na odpoledne, bude až teplá večeře.

- gumáky, pevnější obuv, sandály

- na spaní tepláky, triko, mikinu, teplé ponožky

* na denní nošení - tepláky, svetr, mikina, spodní prádlo, trička s krátkým rukávem, tričko s dlouhým rukávem nebo košili, ponožky, pláštěnku, vhodné jsou šusťákové kalhoty, plavky, kraťasy, bunda, šátek, pravěký obleček. Věci raději starší!

* hygienické potřeby - ručník, mýdlo, zubní pasta, kartáček, hřeben, toaletní papír, kapesníky, jelení lůj na rty, sluneční brýle

* osobní léky, šňůra a kolíčky na prádlo, baterka (+náhradní baterie), 2 láhve na vodu 1,5 litru, ešus nebo miska na jídlo, hrníček, lžíce, nůž (nejlépe zavírací a ostrý!), škrabka na brambory, 1 starou utěrku do táborové kuchyně (nebude vrácena), deník A5 /můžete pokračovat ve svém oddílovém, jestli ho máte/ zápisníček malý, psací potřeby, nůžky, pastelky, fixy, lepidlo na kůži nebo látky v tubě, malé klubíčko tenkého provázku a jehlu s velkým uchem, aby tam ten provázek prolezl, igelitovou tašku, několik igelit. pytlíků, malý batůžek, 2 krabičky sirek, 2 čajové svíčky, 2 obyčejné větší svíčky – „váleček“, kartička zdravotní pojišťovny (buď originál nebo kopii)

* spacák (raději teplejší)

* Zdravotní potvrzení od lékaře /kdo jste ho ještě neodevzdali /

* Bezinfekčnost podepsanou a s datem 17.8.2018

* Souhlas se zpracováním osobních údajů

* Peníze – půjdeme na jednu výpravu, takže něco málo na nějaký mls, jinak peněz netřeba.

* Recept na zeleninovou polévku, budete si ji vařit sami.

Věci uložit do batohu, může být i kufr nebo taška – lépe se udržuje pořádek.

S sebou každý vezme do táborové kuchyně: 1 sirup, 1malou marmeládu nebo med, 1 uvařené vejce na tvrdo, trochu nakrájené zeleniny na polévku, /stačí dát do sáčku, děti si pak nepoznají své krabičky a vy o ně přijdete anebo krabičku podepsat/ 1 dětskou přesnídávku ve skleničce, 1 cibuli, 1 česnek. Uvítáme do táborové kuchyně jakékoliv přebytky ze zahrádky- ovoce a zeleninu, zelenou petrželku, pažitku.

Kdo chce: hudební nástroj, dalekohled, lupa, knížka, zpěvník.

Na táboře není možno zajistit bezpečné uložení cenných věcí (mobily, přehrávače, šperky, atd/, proto si je s sebou neber. Mobil nezakazujeme, ale zodpovídáš si za něj sám! Na táboře není elektřina.

- Pojištění: všichni členové ČSOP mají hromadnou pojistku pro případný úraz, žádné další pojištění nesjednáváme.

Adresa na tábor: Tábor ochránců přírody, Hájenka na Košárkách, Staré Hamry 88,. Dopis dětem pošlete hned v pondělí, aby stihl dojít.

Při nástupu do autobusu nezapomenout odevzdat potvrzení o bezinfekčnosti, popř. lékařské potvrzení – pokud jste ho ještě neodevzdali !

Aktuality

archiv

Publikace

publikace_MMVS.jpg
 

  

Podpořte nás!


Sledujte nás
 

TOPlist