OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

WAMPUM /ŘÍJEN 2019

Sobota 5.října 2019   Ptačí festival

 

Ornitologická vycházka pro oddílové děti, rodiče i veřejnost do oblasti Choryňských rybníků a PR Choryňský mokřad. Sraz na vlakovém nádraží v 8:25 hodin, odjezd do Lhotky na Bečvou. Pěší trasa ze Lhotky na Bečvou přes les Obora k Choryňským rybníkům. Pozorování, odchyt a kroužkování ptactva, pozorování podzimní přírody. Předpokládaný návrat do Valašského Meziříčí vlakem ve 13:22 hodin. S sebou: terénní oblečení a obutí dle počasí, kdo má dalekohle, peníze na vlak, svačinu. Akci pořádáme ve spolupráci s Muzeem regionu Valašsko. V případě trvalého deštivého počasí se nekoná.

 

Sobota 19. – neděle 20.října 2019  - Víkendové hrátky, jak nedělat skládky

 

Sobotní Recyklohrátky budou dnem her pro malé i velké na stezce Veselá popelnice, na neděli Nápady, jak nedělat odpady aneb Jak žít bez obalu. V neděli bude opět kočovné divadélko pro děti, v sobotu zábavný stánek společnosti ASEKOL. Předpokládáme, že oddílové děti se zúčastní, děti i rodiče, které si najdou čas, využijeme i na některá stanoviště. Vše je teď ve stádiu vymýšlení, prosíme všechny starší děti i rodiče, kteří si najdou čas a přišli nám pomoci na stanoviště, aby se ozvali, ať víme s kým a na který víkendový denkdy můžeme počítat. Velmi děkujeme.

 

A ještě jedna důležitá věc ! V ekocentru budeme po celý měsíc říjen sbírat staré nepoužívané mobily. Za každý mobil nabízí firma ASEKOL 20 ,-Kč, které věnuje na postižené děti z centra A ve Valašském Meziříčí. Čím více nasbíráme mobilů, tím více společnost ASEKOL na postižené děti věnuje. Kdo máte doma takový starý nepoužívaný mobil, tak ho, prosím, přineste.

 

V případě zájmu bude o podzimních prázdninách oddílová výprava - vyrazíme někam na kopec za krásným barevným podzimem. Bude upřesněno v druhé polovině října.

 

Naše webové stránky: www.ochranci.cz

Kontakt na vedoucí:  Jitka 733651127, jitkadvorskavm@seznam.cz

                  Mirek: 728585009, mirek.dvorsky@ochranci.cz

                  Darinka: 737 467 368, husakova.dari@gmail.com

Aktuality

archiv

Publikace

publikace_NaucneStezky.jpg
 

  

Děkujeme


Sledujte nás
 

TOPlist